↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000569722

מדובר בהרחבת התקשרות אחוזת שרה – בית הילדים הפעלת פנימייה עבור אגף חוץ ביתי, ילד, משפחה והשמות ביום 31.03.2022 אישרה ווע

משרד הרווחה awarded ₪189K to אחוזת שרה - בית ילדים ונוער for Construction & Public Works in May 2023 — one of 7,922 awards this buyer has made, below its typical award size.

08 May 2023
Award date
₪189K
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪189K Total won

Contract description

מדובר בהרחבת התקשרות אחוזת שרה – בית הילדים הפעלת פנימייה עבור אגף חוץ ביתי, ילד, משפחה והשמות ביום 31.03.2022 אישרה וועדת המכרזים את זכייתו של הספק אחוזת שרה – בית הילדים במכרז מסגרת 150/2019 שלב ב' למכרז להפעלת פנימיות עבור ילדים ובני נוער, מגזר ממלכתי דתי, בפריסה ארצית עבור 72 מכסות. במכרז הקודם לספק הינו 150 מכסות מאושרות. הספק נדרש לבצע התאמו ולהעירך בהתאם לזכייה במכרז החדש.כיום באחות שרה נמצ

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and אחוזת שרה - בית ילדים ונוער — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up