↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000566249

מדובר בהארכת התקשרות עם בטינה נודלמן טל לצורך מתן שירותי מידענות לשי"ל שירותי יעוץ לאזרח. הנ"ל זכתה במכרז פומבי מס' 181/

משרד הרווחה awarded ₪99.3K to נודלמן טל בטינה for Professional Services & Consulting in April 2023 — one of 7,922 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Apr 2023
Award date
₪99.3K
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
Below vs typical

Winning supplier

נודלמן טל בטינה
1 Award
1 Buyer
₪99.3K Total won

Contract description

מדובר בהארכת התקשרות עם בטינה נודלמן טל לצורך מתן שירותי מידענות לשי"ל שירותי יעוץ לאזרח. הנ"ל זכתה במכרז פומבי מס' 181/2018 למתן שירותי מידענות לשי"ל- שרות ייעוץ לאזרח. תקופת ההתקשרות החלה מיום 01.04.2019 ועד ליום 31.03.2022 לשלוש שנים עם אופציה להארכת ההסכם בשנתיים נוספות, שנה או חלק ממנה בכל פעם, עד לסך כולל של חמש שנים. ביום 19.09.2021 פרוטוקול 40/2021 החלטה מס' 16 אישרה וועדת המכרזים שינוי מה

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and נודלמן טל בטינה — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up