↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000569002

מדובר בהארכת התקשרות עם 7 המפורטות בנספח א' להפעלת מעונות ונופשונים לאזרחים ותיקים. הספקים החלו את מתן השירות ביום 01.04

משרד הרווחה awarded a contract of undisclosed value to אגודה למען הזקן אופקים (ע"ר) for Professional Services & Consulting in January 2023 — one of 7,922 awards this buyer has made.

01 Jan 2023
Award date
Not disclosed
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
1 Award
1 Buyer

Contract description

מדובר בהארכת התקשרות עם 7 המפורטות בנספח א' להפעלת מעונות ונופשונים לאזרחים ותיקים. הספקים החלו את מתן השירות ביום 01.04.2016 לתקופה של חמש שנים עד ליום 31.03.2021 עם אופציה להארכה בחמש שנים נוספות, שנה בכל פעם, עד עשר שנים. ביום 17.02.2016 פרוטוקול מס' 17/2016 החלטה מס' 20 אישרה וועדת המכרזים את המלצות ועדת המשנה למכרז פומבי מס' 176/2015 הצטרפות של מציעים פוטנציאליים למכרז פומבי משלים למכרז 164/2

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and אגודה למען הזקן אופקים (ע"ר) — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up