↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-613949

בתאריך 2.11.17 פרסם המשרד מכרז פומבי מספר 25/17 לקבלת חוות דעת מומחה בנושא חקירת כשל קריסת דופן בריכת פוספוגבס למכרז הוג

המשרד להגנת הסביבה awarded ₪1.5M to די.אס.איי. - אנליזה דינמית למבנים ב for Professional Services & Consulting in April 2018 — one of 1,198 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Apr 2018
Award date
₪1.5M
Contract value
1,198 Awards
₪6.4M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪1.5M Total won

Contract description

בתאריך 2.11.17 פרסם המשרד מכרז פומבי מספר 25/17 לקבלת חוות דעת מומחה בנושא חקירת כשל קריסת דופן בריכת פוספוגבס למכרז הוגשה הצעה אחת של חברת DSA . לאור התייחסות היחידה המקצועית בפרוטוקול ועדת המשנה מיום 20.1.2018 והמלצתה לאישור התקשרות עם המציע חברת DSA ובנסיבות בהן אין תועלת בפרסום מכרז חדש, המליצה וועדת המכרזים בפרוטוקול מיום 23.1.2018 לוועדת הפטור המשרדית על ביצוע התקשרות בפטור ממכרז עם המציע הי

Premium

Related awards · המשרד להגנת הסביבה

1,198 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for המשרד להגנת הסביבה and די.אס.איי. - אנליזה דינמית למבנים ב — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up