↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000612646

אישור התקשרות עם הספק הזוכה נועם כרמלי - הטריבונה לאחר פניה תחרותית במערכת יהלם, בתאריך 06.04.25 אישרה ועדת המכרזים (פני

משרד המדע והטכנולוגיה awarded ₪47.2K to הטריבונה למנהיגות השתתפותית בע"מ for Professional Services & Consulting in January 2025 — one of 84 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Jan 2025
Award date
₪47.2K
Contract value
84 Awards
₪4.7M Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪47.2K Total won

Contract description

אישור התקשרות עם הספק הזוכה נועם כרמלי - הטריבונה לאחר פניה תחרותית במערכת יהלם, בתאריך 06.04.25 אישרה ועדת המכרזים (פניה מס': 2025/64) לבצע הליך תיחור מקוצר, בפטור ממכרז, בהיקף תקציבי של 50,000 ₪ (כולל מע"מ). במסגרת התיחור בוצעה פניה לחמישה מציעים בתאריך 21.04.2025, המועד אחרון הגשה היה 04.05.2025 בשעה 10:00. הפניה התחרותית נשלחה דרך מערכת יהלו"ם ל-5 מנחים הבאים: 1) אופיר דגן 2) אילנית תדמור 3) ד

Premium

Related awards · משרד המדע והטכנולוגיה

84 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע והטכנולוגיה and הטריבונה למנהיגות השתתפותית בע"מ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up