↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000612627

1. בתאריך 26.7.2023 אישרה וועדת המכרזים את פרסום מכרז מס' 14/2023 להפעלת שירותי ימי שיא חינוכיים בתחומי ההנדסה והטכנולוג

משרד המדע והטכנולוגיה awarded ₪2.6M to הארה - תוכניות העשרה בע"מ for IT & Software in January 2026 — one of 84 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Jan 2026
Award date
₪2.6M
Contract value
84 Awards
₪4.7M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪2.6M Total won

Contract description

1. בתאריך 26.7.2023 אישרה וועדת המכרזים את פרסום מכרז מס' 14/2023 להפעלת שירותי ימי שיא חינוכיים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה לתוכניות אגף בכיר מדע וקהילה. 2. המכרז בוצע בשיתוף עם משרד החינוך תוך התמקדות בתוכנית הייטקלאס בלבד. משרד החינוך ביצע את החלק הפורמלי של התוכנית, בעוד משרד המדע ביצע את החלק הלא פורמלי וכלל את השירותים הבאים: א. יום שיא 1: סיור בחברת הייטק ב. ימי שיא 2/3: ימי שיא חינוכיים בתוך

Premium

Related awards · משרד המדע והטכנולוגיה

84 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע והטכנולוגיה and הארה - תוכניות העשרה בע"מ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up