↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-539641

ועדת הרכישות של המשרד אישרה הארכת התקשרות עם 9 גופים שזכו במכרז פומבי מס'61/11.08 בנושא - ביצוע הפקה דפוס והוצאה לאור עב

משרד החינוך awarded ₪1 to איילון עמית ורפי ארט פלוס דיגיפרינט for Professional Services & Consulting in January 2013 — one of 7,709 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Jan 2013
Award date
₪1
Contract value

Buying agency

משרד החינוך
7,709 Awards
₪9.0M Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪1 Total won

Contract description

ועדת הרכישות של המשרד אישרה הארכת התקשרות עם 9 גופים שזכו במכרז פומבי מס'61/11.08 בנושא - ביצוע הפקה דפוס והוצאה לאור עבור כל יחידות המשרד, במסגרת האופציה שהוגדרה במכרז להארכה (שנה+3 שנים נוספות), בהתאם לתנאי המכרז ולהצעתם, כאשר התשלום הינו עפיהזמנות עבודה מתקנות השונות של יחידות המשרד המזמינות.

Premium

Related awards · משרד החינוך

7,709 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד החינוך and איילון עמית ורפי ארט פלוס דיגיפרינט — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up