↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000566262

ישראגרף שירותי משרד בע"מ, זכה במכרז מכוח מכרז דו-שלבי מס' 143/2021, לאספקת שירותי דפוס עבור אגף בכיר קשרי חוץ ודוברות ומ

משרד הרווחה awarded ₪75.0K to ישראגרף שירותי משרד בע"מ for Professional Services & Consulting in August 2022 — one of 7,922 awards this buyer has made, below its typical award size.

22 Aug 2022
Award date
₪75.0K
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪75.0K Total won

Contract description

ישראגרף שירותי משרד בע"מ, זכה במכרז מכוח מכרז דו-שלבי מס' 143/2021, לאספקת שירותי דפוס עבור אגף בכיר קשרי חוץ ודוברות ומעונות המשרד. המציע החל את מתן השירות ביום 20.02.2022 לתקופה של שנה עם אופציה להארכה ב-4 שנים נוספות, שנה בכל פעם. סה"כ היקף ההתקשרות שנוצלה עד היום 49,470 ₪ כעת, מבקש הגורם המקצועי הגדלת התקשרות עם ישראגרף שירותי משרד בע"מ, בהיקף של 75,000 ₪, לאור ניצול מירבי של היקף ההתקשרות שאו

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and ישראגרף שירותי משרד בע"מ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up