↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-648599

ביום 1.6.2019 אישרה ועדת הפטור המרכזית התקשרות עם גו'ינט ישראל (פיילוט שותפות אלכא) בסכום של 18 מיליון הכולל 3 מיליון לפ

משרד הבריאות awarded ₪20.0M to מוסדות לטפול בעולים נחשלים מלבן שיר for Professional Services & Consulting in April 2020 — one of 10,405 awards this buyer has made, above its typical award size.

14 Apr 2020
Award date
₪20.0M
Contract value

Buying agency

משרד הבריאות
10,405 Awards
₪9.4M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪20.0M Total won

Contract description

ביום 1.6.2019 אישרה ועדת הפטור המרכזית התקשרות עם גו'ינט ישראל (פיילוט שותפות אלכא) בסכום של 18 מיליון הכולל 3 מיליון לפרויקט קהילות דיגיטליות ואופציה להרחבה של עד 15 מליון לשנים 18, 19 ו-20 שתאושר בוועדת המכרזים של המשרד. ביום 31.12.2019 אישרה ועדת הפטור המרכזית התקשרות עם גו'ינט ישראל (פיילוט שותפות אלכא) בסכום של 11,350,000 (השתתפות המשרד 8,512,500 כולל מעמ) לביצוע 4 פרויקטים במהלך התקופה שמיום

Premium

Related awards · משרד הבריאות

10,405 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הבריאות and מוסדות לטפול בעולים נחשלים מלבן שיר — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up