↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-622748

לצורך חישוב מדד הטיפוח דרושים, בין השאר, נתונים כלכליים על תלמידים תושבי קיבוצים. ועדת הרכישות אישרה בישיבתה ביום 17.102

משרד החינוך awarded ₪18.7K to עומר ברנע יעוץ ופיתוח עסקי בעמ for Professional Services & Consulting in January 2019 — one of 7,709 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Jan 2019
Award date
₪18.7K
Contract value

Buying agency

משרד החינוך
7,709 Awards
₪9.0M Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪18.7K Total won

Contract description

לצורך חישוב מדד הטיפוח דרושים, בין השאר, נתונים כלכליים על תלמידים תושבי קיבוצים. ועדת הרכישות אישרה בישיבתה ביום 17.102017 התקשרות עם עומר ברנע למשך שנה, מיום 1.1.2018 עד 31.12.2018, לצורך אספקת הנתונים הדרושים, בעלות כוללת של עד 16,000 לא כולל מעמ. אבקשכם לאשר התקשרות עם עומר ברנע למשך שנה, מיום 1.1.2019 עד 31.12.2019, לצורך אספקת הנתונים הדרושים, בעלות כוללת של עד 16,000 לא כולל מעמ.

Premium

Related awards · משרד החינוך

7,709 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד החינוך and עומר ברנע יעוץ ופיתוח עסקי בעמ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up