↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-561487

ממליצים לוועדת הפטור בחשכל לאשר את ההתקשרות עם עיריית מעלה אדומים כספק יחיד,לפי תקנה 3(29), לביצוע תוכנית למתן שירותי יי

משרד החינוך awarded ₪5.8M to עירית מעלה אדומים for Education in January 2015 — one of 7,709 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Jan 2015
Award date
₪5.8M
Contract value

Buying agency

משרד החינוך
7,709 Awards
₪9.0M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪5.8M Total won

Contract description

ממליצים לוועדת הפטור בחשכל לאשר את ההתקשרות עם עיריית מעלה אדומים כספק יחיד,לפי תקנה 3(29), לביצוע תוכנית למתן שירותי ייעוץ, ליווי והטמעה של רשויות מקומיות ובתיס במעבר בתי ספר לניהול עצמי, באמצעות מפעם מעלה אדומים (הפועל מכח העירייה), לתקופה 1/1/15 - 31/12/15. סהכ היקף ההתקשרות לליווי והכשרה של כ - 80 רשויות מקומיות ו - 400 בתיס כ - 5,822,121 , כמפורט בתכנית העבודה שאושרה עי סגנית חשבת הרפרנטית. ה

Premium

Related awards · משרד החינוך

7,709 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד החינוך and עירית מעלה אדומים — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up