↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-589220

בקשה להארכה לשנה שישית למכרז 7/3.2012 להפעלת שירותי חינוך והשכלה לנוער מנותק, הארכה שמעבר למימוש זכות הברירה שהוגדרה במכ

משרד החינוך awarded ₪125M to עתיד רשת חינוך (חלצ for Education in September 2017 — one of 7,709 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Sep 2017
Award date
₪125M
Contract value

Buying agency

משרד החינוך
7,709 Awards
₪9.0M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪125M Total won

Contract description

בקשה להארכה לשנה שישית למכרז 7/3.2012 להפעלת שירותי חינוך והשכלה לנוער מנותק, הארכה שמעבר למימוש זכות הברירה שהוגדרה במכרז. תקופת ההתקשרות במכרז הקיים נקבעה לתקופה של 5 שנים (ראה פירוט התקשרויות קודמות מצב). היחידה יצאה במכרז חדש שהצפי לסיומו פברואר 2017. הארכה נדרשת מטעמים מקצועיים וחינוכיים שעיקרם הטמעת התוכניות בשנהל תשעח שהספק הקיים מפעיל באמצעות כ - 1400 מורים (מורי הילה) להיקף של כ- 5,800 בנ

Premium

Related awards · משרד החינוך

7,709 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד החינוך and עתיד רשת חינוך (חלצ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up