↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-585222

הארכה והרחבת ההתקשרות עם הספק תרנוסטיקה בעמ (40405615) לצורך קבלת שירותי תרנוסטיקה (אמנון חזקיה) לצורך קבלת שירותי ייעוץ

משרד המדע התרבות והספורט awarded ₪152K to תרנוסטיקה for Professional Services & Consulting in September 2016 — one of 1,617 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Sep 2016
Award date
₪152K
Contract value
1,617 Awards
₪2.7M Avg award
Below vs typical

Winning supplier

תרנוסטיקה
1 Award
1 Buyer
₪152K Total won

Contract description

הארכה והרחבת ההתקשרות עם הספק תרנוסטיקה בעמ (40405615) לצורך קבלת שירותי תרנוסטיקה (אמנון חזקיה) לצורך קבלת שירותי ייעוץ בנושא מתודולוגיה. ההתקשרות עם הספק היא מתוקף מאגר מציעים. הסכם המקור נחתם בתאריך 1.6.12 לתקופה של 6 חודשים. בתאריך 31.8.16 , היועץ תרנוסטיקה (אמנון חזקיה) מסיים 4 שנים של מכרז יועצי המולמופ. אמנון אחראי על תחום המתודולוגיה אנו מבקשים להאריך לוה ב-4 חודשים נוספים את ההתקשרות עד ל

Premium

Related awards · משרד המדע התרבות והספורט

1,617 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and תרנוסטיקה — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up