Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-555474
הרחבת התקשרות עבור הכנות אולימפיות, אישור להתקשרות עם התאחדויות ואיגודי הספורט כספק יחיד לנושא הכנות אולימפיות לשנת 2014
משרד המדע התרבות והספורט awarded ₪4.6M to איגודים והתאחדויות ספורט for Education in August 2014 — one of 1,617 awards this buyer has made, above its typical award size.
31 Aug 2014
Award date
₪4.6M
Contract value
Buying agency
משרד המדע התרבות והספורט 1,617 Awards
₪2.7M Avg award
Above vs typical
Winning supplier
איגודים והתאחדויות ספורט 1 Award
1 Buyer
₪4.6M Total won
Contract description
הרחבת התקשרות עבור הכנות אולימפיות, אישור להתקשרות עם התאחדויות ואיגודי הספורט כספק יחיד לנושא הכנות אולימפיות לשנת 2014 (שכר מאמנים). כל פנייה פרסמה בנפרד במערכת מנוף
Premium
Related awards · משרד המדע התרבות והספורט
1,617 awardsThe buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.
Tender no.SupplierAmountDateSector
- ocds-mrgovil-IL-647246ארגון גולשי גלים בישראל (ע"ר)₪580M17 Feb 2020 Education
- ocds-mrgovil-IL-33622בנקים וגופים חוץ בנקאיים₪560M04 Jan 2009 Professional Services
- ocds-mrgovil-IL-623571התעשיה האוירית לישראל בע"מ₪90.5M27 Nov 2018 Professional Services
Premium · full dataset
See the full award context.
Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and איגודים והתאחדויות ספורט — one subscription unlocks everything.
Sign Up Free →Free account · cancel anytime · 14-day money-back