↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-536941

אישור להתקשרות עם העמותה הישראלית למדעי המוח (ISFN ) כספק יחיד לצורך אירוח המשלחת האוסטרלית בכנס של העמותה שיתקיים באילת

משרד המדע התרבות והספורט awarded a contract of undisclosed value to עמותה ישראלית למדעי המוח (ער) for Professional Services & Consulting in December 2012 — one of 1,617 awards this buyer has made.

11 Dec 2012
Award date
Not disclosed
Contract value
1,617 Awards
₪2.7M Avg award
1 Award
1 Buyer

Contract description

אישור להתקשרות עם העמותה הישראלית למדעי המוח (ISFN ) כספק יחיד לצורך אירוח המשלחת האוסטרלית בכנס של העמותה שיתקיים באילת. בין התאריכים 11-19 בדצמבר 2012 תבקר בארץ משלחת רמת דרג של 15 אנשי מדע בתחום מדעי המוח מאוסטרליה, המשלחת מגיעה במסגרת שיתוף פעולה מדעי ההולך ומתפתח בין ישראל לבין אוסטרליה, שעליו הוסכם עוד בתקופת המדען הראשי הקודם, פרופ' דני וייס. מטרת הביקור היא חשיפה בפני האוסטרלים של המחקר במ

Premium

Related awards · משרד המדע התרבות והספורט

1,617 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and עמותה ישראלית למדעי המוח (ער) — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up