↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-511426

המשרד מבקש להתקשר עם רבמוטור בעמ כספק יחיד, כגוף המארגן את תערוכת אוטו מוטור בגני התערוכה בתא שמתקיימת מה- 30.3.10 עד ה-

משרד המדע התרבות והספורט awarded a contract of undisclosed value to רבמוטור בעמ for Education in March 2010 — one of 1,617 awards this buyer has made.

25 Mar 2010
Award date
Not disclosed
Contract value
1,617 Awards
₪2.7M Avg award

Winning supplier

רבמוטור בעמ
1 Award
1 Buyer

Contract description

המשרד מבקש להתקשר עם רבמוטור בעמ כספק יחיד, כגוף המארגן את תערוכת אוטו מוטור בגני התערוכה בתא שמתקיימת מה- 30.3.10 עד ה- 3.4.10. המשרד מבקש להקים בתערוכה חשובה זו דוכן עבור הרשות לנהיגה ספורטיבית. הקמת דוכן אשר יציג את נושא הספורט המוטורי, יעלה למודעות הקהל את דבר קיום הרשות לנהיגה ספורטיבית ותחומי פעילותה, יחשוף את נושא הנהיגה הספורטיבית ויציג את ההתאחדויות המוכרות על ידי הרשות לקהל הרחב ובעיקר ל

Premium

Related awards · משרד המדע התרבות והספורט

1,617 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and רבמוטור בעמ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up