↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000612649

בתאריך 26/12/2024 נחתם הסכם התקשרות עם הספק דניאל ארץ קדושה לקבלת השירותים שבנדון, לתקופה של 4 חודשים, החל מ-1/1/2025 (ע

משרד המדע התרבות והספורט awarded a contract of undisclosed value to ארץ קדושה דניאל for Transport & Logistics in May 2025 — one of 1,617 awards this buyer has made.

01 May 2025
Award date
Not disclosed
Contract value
1,617 Awards
₪2.7M Avg award

Winning supplier

ארץ קדושה דניאל
1 Award
1 Buyer

Contract description

בתאריך 26/12/2024 נחתם הסכם התקשרות עם הספק דניאל ארץ קדושה לקבלת השירותים שבנדון, לתקופה של 4 חודשים, החל מ-1/1/2025 (עד לתאריך 30/4/2025), לקבלת עד 239 שעות ייעוץ (במחיר של 209 ₪ לשעה פטור ממע"מ). עד כה ביצע הספק כ-130 שעות מכלל השעות האמורות בהסכם. במסגרת עבודתו מסייע הספק למינהל הספורט, בין היתר, בהכנה ובפרסום של קולות קוראים לקבלת תמיכה במסגרת תכנית המתקנים הלאומית. לנוכח התמשכות ומורכבות היי

Premium

Related awards · משרד המדע התרבות והספורט

1,617 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and ארץ קדושה דניאל — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up