↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000612648

הארכת התקשרות לתקופה של 4 חודשים ללא תוספת תקציבית, בתאריך 26/12/2024 נחתם הסכם התקשרות עם הספק פבל ליסובצב לקבלת השירות

משרד המדע התרבות והספורט awarded a contract of undisclosed value to ליסובצב פבל for Transport & Logistics in May 2025 — one of 1,617 awards this buyer has made.

01 May 2025
Award date
Not disclosed
Contract value
1,617 Awards
₪2.7M Avg award

Winning supplier

ליסובצב פבל
1 Award
1 Buyer

Contract description

הארכת התקשרות לתקופה של 4 חודשים ללא תוספת תקציבית, בתאריך 26/12/2024 נחתם הסכם התקשרות עם הספק פבל ליסובצב לקבלת השירותים שבנדון, לתקופה של 4 חודשים, החל מ-1/1/2025 (עד לתאריך 30/4/2025), לקבלת עד 252 שעות ייעוץ (במחיר של 198 ₪ לשעה פטור ממע"מ). עד כה ביצע הספק כרבע (כ-60 שעות) מכלל השעות האמורות בהסכם. במסגרת עבודתו מסייע הספק למינהל הספורט, בין היתר, במיפוי ובחינת הקריטריונים לצורך תיקון מבחן ה

Premium

Related awards · משרד המדע התרבות והספורט

1,617 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המדע התרבות והספורט and ליסובצב פבל — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up