↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000579657

החלטת ועדת השרים לענייני ביקורת המדינה מס' בק/97 מיום 11 אוקטובר 2005 שעניינה "מינוי והעסקה של עובדים במשרות אמון בלשכות

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים awarded ₪141K to כהן איתן for Transport & Logistics in December 2023 — one of 1,827 awards this buyer has made, below its typical award size.

15 Dec 2023
Award date
₪141K
Contract value
1,827 Awards
₪217M Avg award
Below vs typical

Winning supplier

כהן איתן
1 Award
1 Buyer
₪141K Total won

Contract description

החלטת ועדת השרים לענייני ביקורת המדינה מס' בק/97 מיום 11 אוקטובר 2005 שעניינה "מינוי והעסקה של עובדים במשרות אמון בלשכות שרים וסגני שרים" וסעיף 3.י. להנחיית נציב שירות המדינה מספר 02.5 מיום 26.12.2022 הדנה בנוהל איוש לשכות שרים וסגני שרים, קובעות כי נבחר (שר או סגן שר) רשאי לקבוע שעד שני עוזרים יוגדרו כעוזרים פוליטיים אשר יועסקו בחוזה קבלני ולא יהיו עובדי מדינה. יישום החלטה זו מעוגן בהוראת התכ"ם 8

Premium

Related awards · משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

1,827 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד התחבורה והבטיחות בדרכים and כהן איתן — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up