↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000530456

1. במסגרת הפעלת ועדות לניידות בלשכת הבריאות מועסקים רופאים מומחים ומזכירות בוועדות הניידות עבור הביטוח הלאומי. 2. מינוי

משרד הבריאות awarded ₪200K to כץ טטיאנה for Healthcare & Medical in March 2021 — one of 10,405 awards this buyer has made, below its typical award size.

01 Mar 2021
Award date
₪200K
Contract value

Buying agency

משרד הבריאות
10,405 Awards
₪9.4M Avg award
Below vs typical

Winning supplier

כץ טטיאנה
1 Award
1 Buyer
₪200K Total won

Contract description

1. במסגרת הפעלת ועדות לניידות בלשכת הבריאות מועסקים רופאים מומחים ומזכירות בוועדות הניידות עבור הביטוח הלאומי. 2. מינוי רופא נעשה על-פי סעיף 28 להסכם בין ממשלת ישראל לבין המוסד לביטוח לאומי מיום 1 ביוני 1977. 3. הרופאים מתמנים על-פי מומחיותם ומשתתפים בוועדות המחוזיות של המשרד. 4. התשלום מבוצע ע"י המטה לאחר אישור ביצוע הוועדה ע"י האחראי בכל מחוז. החלטה: 5. בהסתמך על מכתבו של מר רון רביע, אחראי על מ

Premium

Related awards · משרד הבריאות

10,405 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הבריאות and כץ טטיאנה — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up