Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-520739
המשך התקשרות עם חברת טי.אי.אס לתחזוקה,הדרכה ותמיכה במערכת לבניית שאלונים בכלי תוכנה לסריקה וזיהוי שאלונים, עבור היחידה ל
משרד הבריאות awarded a contract of undisclosed value to טופ אימג' סיסטמס בעמ for Healthcare & Medical in April 2011 — one of 10,405 awards this buyer has made.
03 Apr 2011
Award date
Not disclosed
Contract value
Buying agency
משרד הבריאות 10,405 Awards
₪9.4M Avg award
Winning supplier
טופ אימג' סיסטמס בעמ 1 Award
1 Buyer
Contract description
המשך התקשרות עם חברת טי.אי.אס לתחזוקה,הדרכה ותמיכה במערכת לבניית שאלונים בכלי תוכנה לסריקה וזיהוי שאלונים, עבור היחידה לחקר שירותי רפואה במשרד הבריאות. החברה בנתה את המערכת ונחשבת כספק יחיד.
Premium
Related awards · משרד הבריאות
10,405 awardsThe buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.
Tender no.SupplierAmountDateSector
- ocds-mrgovil-IL-4000606953שראל - פתרונות לוגיסטיים ומוצרים לר₪4.2B03 Sep 2025 Healthcare
- ocds-mrgovil-IL-4000574220שראל - פתרונות לוגיסטיים ומוצרים לר₪4.0B26 Jun 2023 Healthcare
- ocds-mrgovil-IL-4000585645דניאל ביוטק בע"מ₪3.8B01 May 2024 Healthcare
Premium · full dataset
See the full award context.
Competing bids, award margins and every related contract for משרד הבריאות and טופ אימג' סיסטמס בעמ — one subscription unlocks everything.
Sign Up Free →Free account · cancel anytime · 14-day money-back