↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-13193

פנייה לבצוע התקשרות המשך לגבי המושכר בשטח ברוטו של כ-4,802 מר שבו שוכנת היחידה לפשיעה כלכלית במשטרת ישראל באזור התעשייה

משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי awarded ₪16.5M to חברת גב ים-ממן נכסים בלוד בע for Construction & Public Works in May 2006 — one of 1,494 awards this buyer has made, above its typical award size.

09 May 2006
Award date
₪16.5M
Contract value
1,494 Awards
₪14.0M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪16.5M Total won

Contract description

פנייה לבצוע התקשרות המשך לגבי המושכר בשטח ברוטו של כ-4,802 מר שבו שוכנת היחידה לפשיעה כלכלית במשטרת ישראל באזור התעשייה לוד וכן לאשר שכירת שטח נוסף של כ-800 מר ברוטו עבור היחידה לאכיפת חוקי התכנון והבנייה שכיום שוכרת באותו מתחם שטח של כ-200 מר. ההתקשרות הראשונה בוצעה בעקבות הליך במסגרת פטור ממכרז שאושרה על-ידי ועדת המכרזים ב-18/1/2004.

Premium

Related awards · משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי

1,494 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי and חברת גב ים-ממן נכסים בלוד בע — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up