Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-598418
בקשה להתקשרות עם חברת מיקרוסופט ישראל לקבלת שירותי רשיונות פרמייר. המשרד רכש בעבר את שירותי מיקרוסופט פרמייר לתמיכה ושדר
משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים awarded a contract of undisclosed value to מייקרוספט for IT & Software in June 2017 — one of 1,700 awards this buyer has made.
01 Jun 2017
Award date
Not disclosed
Contract value
Buying agency
משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים 1,700 Awards
₪937K Avg award
Winning supplier
מייקרוספט 1 Award
1 Buyer
Contract description
בקשה להתקשרות עם חברת מיקרוסופט ישראל לקבלת שירותי רשיונות פרמייר. המשרד רכש בעבר את שירותי מיקרוסופט פרמייר לתמיכה ושדרוג, כעת מבקשת היחידה לרכוש רשיונות נוספים מחברת מיקרוסופט.
Premium
Related awards · משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים
1,700 awardsThe buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.
Tender no.SupplierAmountDateSector
- ocds-mrgovil-IL-4000601244נתיבי הגז הטבעי לישראל בע"מ₪150M01 Nov 2025 Transport
- ocds-mrgovil-IL-14672נתיבי גז טבעי₪90.0M12 Dec 2005 Professional Services
- ocds-mrgovil-IL-552850אדן טכנולוגיה ויעוץ כלכלי בע"מ₪32.1M04 Mar 2012 Professional Services
Premium · full dataset
See the full award context.
Competing bids, award margins and every related contract for משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים and מייקרוספט — one subscription unlocks everything.
Sign Up Free →Free account · cancel anytime · 14-day money-back