↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-527801

עריכת דוח סקור ל 31.12.2011. ליווי המינהל בהליכים הקשורים למימוש החלטת הממשלה בנושא קליטת פעילות החברה לשירות המדינה. המ

משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים awarded a contract of undisclosed value to אברמזון יורם ושות for Professional Services & Consulting in December 2011 — one of 1,700 awards this buyer has made.

27 Dec 2011
Award date
Not disclosed
Contract value
1,700 Awards
₪937K Avg award
1 Award
1 Buyer

Contract description

עריכת דוח סקור ל 31.12.2011. ליווי המינהל בהליכים הקשורים למימוש החלטת הממשלה בנושא קליטת פעילות החברה לשירות המדינה. המינהל מבקש להתקשר עם רוח אברמזון וזאת לאור ההתפתחויות שחלו בעת האחרונה בעניין השלמת ההליכים לקראת קליטת פעילות החברה וקליטת העובדים, בהתאם להחלטת הממשלה החלה בעניין.

Premium

Related awards · משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים

1,700 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים and אברמזון יורם ושות — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up