↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000559862

יוסף זמיר הינו הספק הזוכה על בסיס תיחור של 3 הצעות מחיר עבור שירותי צילום שונים. בתאריך 10/2/22 נפתחה הזמנת רכש 45021408

משרד המשפטים - הנהלת בתי המשפט awarded ₪10.0K to זמיר יוסף for Professional Services & Consulting in May 2022 — one of 1,972 awards this buyer has made, below its typical award size.

25 May 2022
Award date
₪10.0K
Contract value
1,972 Awards
₪1.0M Avg award
Below vs typical

Winning supplier

זמיר יוסף
1 Award
1 Buyer
₪10.0K Total won

Contract description

יוסף זמיר הינו הספק הזוכה על בסיס תיחור של 3 הצעות מחיר עבור שירותי צילום שונים. בתאריך 10/2/22 נפתחה הזמנת רכש 4502140849 בהיקף התקשרות של 15,000 ש"ח (יתרת ההזמנה הינה 8,448.47 ש"ח מתוך נוצל 6,551.53 ש"ח.) המכרז החדש בשלבי בדיקות ע"י ועדת המשנה. בשל ריבוי משימות מבוקש מהועדה לאשר הגדלת ההתקשרות עם הספק בסך של 10,000 ש"ח, על מנת לעמוד בכל המשימות השטפות של היחידה עד בחירת ספק זוכה במכרז פומבי 14/2

Premium

Related awards · משרד המשפטים - הנהלת בתי המשפט

1,972 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד המשפטים - הנהלת בתי המשפט and זמיר יוסף — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up