↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-651971

המכון הגאולוגי מחזיק 2 מכונות חומת אש (Firewall) מתוצרת חברת פורטיגייט מדגם D600, המשמשות לסינון תעבורת רשת המכון ומהוות

משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים - מינהל מחקר האדמה והים awarded ₪50.0K to טרם נקבע- ייקבע בתיחור for Defense & Security in October 2020 — one of 469 awards this buyer has made, below its typical award size.

19 Oct 2020
Award date
₪50.0K
Contract value
1 Award
1 Buyer
₪50.0K Total won

Contract description

המכון הגאולוגי מחזיק 2 מכונות חומת אש (Firewall) מתוצרת חברת פורטיגייט מדגם D600, המשמשות לסינון תעבורת רשת המכון ומהוות נדבך מרכזי באבטחת המידע היקר והבטחת תפקוד רשת המחשוב. רישוי המכונות כיום, עד 19/04/2020. לצורך חידוש הרישוי יש לפעול לפי הודעת תכמ מספר 16.2.0.6.1 (תפוצה מוגבלת) בנושא מכרז חשכל למערכת חומת אש הדור הבא (Next Generation Firewall) בה זכתה חברת צ'ק פוינט עי המשווק חברת בינת. בשנת 2

Premium

Related awards · משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים - מינהל מחקר האדמה והים

469 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים - מינהל מחקר האדמה והים and טרם נקבע- ייקבע בתיחור — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up