↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-541210

בהמשך לשני מכרזים פומביים שנערכו לאתר דיור עבור רשות האכיפה והגבייה ברמלה, מכרז מספר 17-2010/כ-3 מיום 21 באוקטובר 2010 ו

משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי awarded ₪13.3M to גזית נדלן בעמ for Construction & Public Works in October 2014 — one of 1,494 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Oct 2014
Award date
₪13.3M
Contract value
1,494 Awards
₪14.0M Avg award
Above vs typical

Winning supplier

גזית נדלן בעמ
1 Award
1 Buyer
₪13.3M Total won

Contract description

בהמשך לשני מכרזים פומביים שנערכו לאתר דיור עבור רשות האכיפה והגבייה ברמלה, מכרז מספר 17-2010/כ-3 מיום 21 באוקטובר 2010 ומכרז מספר 24-2011/כ-3 מיום 10 בנובמבר 2011 שלא העלו תוצאות, הוחלט על ידי ועדת המכרזים ביום 27 באוגוסט 2012 על איתור דיור במסגרת בפטור ממכרז עבור היחידה שבנדון. אישור של הוועדה היה מותנה בפרסום מודעה בעיתונות, לפי תקנה 9 (ב) לתקנות חובת המכרזים התשנג. במסגרת התהליך, אותר דיור עבור

Premium

Related awards · משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי

1,494 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד האוצר - מינהל הדיור הממשלתי and גזית נדלן בעמ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up