↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000566845

מדובר בהארכת התקשרות עם 7 מציעים הרשומים בטבלה כנספח א' שזכו להפעלת מעונות ונופשונים לזקנים בפריסה ארצית. תקופת ההתקשרות

משרד הרווחה awarded ₪25.2M to א.א.ל. משכנות רעים בע"מ for Professional Services & Consulting in September 2022 — one of 7,922 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Sep 2022
Award date
₪25.2M
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪25.2M Total won

Contract description

מדובר בהארכת התקשרות עם 7 מציעים הרשומים בטבלה כנספח א' שזכו להפעלת מעונות ונופשונים לזקנים בפריסה ארצית. תקופת ההתקשרות הראשונה, היתה מיום 01.04.2017 ועד ליום 31.08.2019 (תקופת ההתקשרות תהיה חופפת לתקופת ההתקשרות מכח מכרז מס' 164/2013 (כשנתיים וחמישה חודשים), עם אופציה להארכת ההסכם בחמש שנים נוספות שנה או חלק ממנה בכל פעם. מובהר כי בכל מקרה תקופת ההתקשרות לא תעלה על שמונה שנים מהמועד שקבעה ועדת ה

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and א.א.ל. משכנות רעים בע"מ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up