↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-4000565835

מדובר בהארכת התקשרות עם 41 מציעים הרשומים בטבלה המצ"ב כנספח א' שזכו להפעלת מעונות ונופשונים לזקנים בפריסה ארצית. מכח מכר

משרד הרווחה awarded ₪170M to קרן אסתר ויונה קירשנבאום עבור קשישי for Professional Services & Consulting in September 2022 — one of 7,922 awards this buyer has made, above its typical award size.

01 Sep 2022
Award date
₪170M
Contract value

Buying agency

משרד הרווחה
7,922 Awards
₪5.8M Avg award
Above vs typical
1 Award
1 Buyer
₪170M Total won

Contract description

מדובר בהארכת התקשרות עם 41 מציעים הרשומים בטבלה המצ"ב כנספח א' שזכו להפעלת מעונות ונופשונים לזקנים בפריסה ארצית. מכח מכרז פומבי מס' 164/2013 המציע החל את מתן השירות ביום 01.09.2014 ועד ליום 31.08.2019 לתקופה של חמש שנים ולמשרד קיימת אופציה להארכת תקופת ההסכם בחמש שנים נוספות, שנה בכל פעם. האגף הבכיר לאזרחים ותיקים נמצא בעיצומו של תהליך כתיבת מכרז חדש לצורך התקשרות עם בתי אבות להפעלת מעונות ונופשונ

Premium

Related awards · משרד הרווחה

7,922 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד הרווחה and קרן אסתר ויונה קירשנבאום עבור קשישי — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up