↑↓ navigate open esc close
Israel Mr.gov / Michrazim contract award · ocds-mrgovil-IL-627856

הפקת 2 מיצבי סאונד של האמנית מאיה דוניץ: מיצב רחב היקף 'סבך' במוזיאון פומפידו בפאריס בין התאריכים 26.09-01.12.2018. המיצ

משרד החוץ awarded ₪30.0K to איי. אי. מחקר ופיתוח באינטליגנציה מ for Professional Services & Consulting in September 2018 — one of 2,239 awards this buyer has made, below its typical award size.

26 Sep 2018
Award date
₪30.0K
Contract value

Buying agency

משרד החוץ
2,239 Awards
₪697K Avg award
Below vs typical
1 Award
1 Buyer
₪30.0K Total won

Contract description

הפקת 2 מיצבי סאונד של האמנית מאיה דוניץ: מיצב רחב היקף 'סבך' במוזיאון פומפידו בפאריס בין התאריכים 26.09-01.12.2018. המיצב כולל 10,000 אוזניות קטנות המשמיעות יצירה מוזיקלית. המיצב הוצג בעבר במרכז לאמנות עכשווית בתל אביב ויכלול אירועי מוסיקה וסאונד בהשתתפות אמנים ישראלים נוספים. בנוסף, הפקת מיצב 5 פסנתרים 'רועדים' המשמיעים יצירות סאונד בגלריית FRAC במרסיי במהלך נובמבר 2018. התערוכות מתקיימות במסגרת

Premium

Related awards · משרד החוץ

2,239 awards

The buyer's full award list ranked by value, with the winning supplier, date and sector on every row — plus CSV / API export.

Locked rows — unlock the full dataset below.

Premium · full dataset

See the full award context.

Competing bids, award margins and every related contract for משרד החוץ and איי. אי. מחקר ופיתוח באינטליגנציה מ — one subscription unlocks everything.

Sign Up Free →

Free account · cancel anytime · 14-day money-back

Sign Up